23 Mayıs 2018 Çarşamba

Dikkat Online büyücüler internette

AÖF Çıkmış Sorular ve Cevapları Açık Öğretim Sınavında Çıkan Tüm Sorular 14-15 Aralık 2013

Açık Öğretim çıkmış tüm sorular eski yıllarda Açık Öğretim sınavında çıkan sorular AÖF Çıkmış Sorular daha önce çıkmış sorular örnekleri cevapları aöf geçmiş dönemlerde çıkmış sorular ve cevapları

05 Aralık 2013 Perşembe 09:29
AÖF Çıkmış Sorular ve Cevapları Açık Öğretim Sınavında Çıkan Tüm Sorular 14-15 Aralık 2013

 AÖF ders geçme notu hesaplaması nasıl yapılır? AÖF genel not ortalaması hesaplama nasıl yapılıyor?
aöf geçmiş dönemlerde çıkmış sorular ve cevapları,  aöf ilahiyat çıkmış sorular ve cevapları, aöf işletme çıkmış sorular ve cevapları bilgiler vermeye çalışacağız..
Aöf Güz Dönemi ve Bahar dönemi sınav tarihleri detayları Açık Öğretim Fakültesi resmi web sayfasından alınmıştır. Bu haberimizde ziyaretçileri için açıköğretim fakültesi bahar dönemi sınav tarihleri tüm tarihleri ve açıklamaları ile belirtilmiştir. AÖF’de sınavlar güz ve bahar döneminde yapılmaktadır, Güz dönemi ve bahar doneminde ara ve dönem sonu olmak üzere, toplamda 4 sınav icra edilmektedir. Güz dönemi kayıt yenilemelerden ara sınava kadar 88 gün ,Bahar dönemi kayıt yenilemelerden ara sınava kadar ise 53 günlük bir zaman dilimi mevcuttur.
Güz dönemi ara sınav ile dönem sonu sınavı arasında 41 gün, bahar dönemi ara sınav ile dönem sonu sınavı arasında ise 40 gün bulunmaktadır..
2012-2013 Sorularıda burada
**Sınava girmeden önce mutlaka konu arkasındaki soruları çözünüz.. Bu sorulardan çıkanlar oldukça fazla!
AÖF çıkmış Sınav soruları ve cevapları için Tıklayınız.

AÖF SINAV TARİHLERİ
GÜZ DÖNEMİ
Ara Sınav – 14 – 15 Aralık 2013
Dönem Sonu Sınavı – 25 – 26 Ocak 2014
BAHAR DÖNEMİ
Ara Sınav – 26 – 27 Nisan 2014
Dönem Sonu Sınavı – 07 – 08 Haziran 2014
AÖF Soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz…
Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.
2013-2014 ÖĞRETİM YILI AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV TARİHLERİ
GÜZ DÖNEMİ
Ara Sınav
14 – 15 Aralık 2013
Dönem Sonu Sınavı
25 – 26 Ocak 2014
BAHAR DÖNEMİ
Ara Sınav
26 – 27 Nisan 2014
Dönem Sonu Sınavı
07 – 08 Haziran 2014
2013-2014 ÖĞRETİM YILI AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİK TARİHLERİ
SINAV TÜRÜ TARİH AÇIKLAMA
Güz Dönemi Ara Sınavı 25 Ekim 2013 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 08 Aralık 2013 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.
Bahar Dönemi Ara Sınavı 14 Mart 2014 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 13 Nisan 2014 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.

  Facebook Yorumları

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  Foto Galeri

  ÖZEL HABER
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV