25 Mayıs 2018 Cuma

Dikkat Online büyücüler internette

AÖF Final Sınavı Soruları Açıköğretim Sınav soruları ve cevapları 25 ocak 26 ocak 2014

2014 AÖF Ara Sınav Soruları ve Cevapları 25 ocak 2014 Açıköğretim AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları 25-26 Ocak 2014 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanır?

26 Ocak 2014 Pazar 13:02
AÖF Final Sınavı Soruları Açıköğretim Sınav soruları ve cevapları 25 ocak 26 ocak 2014

 AÖF AçıkÖgretim Vize sınav soruları ve cevapları 25 ocak 2014 Aöf ara sınav soruları 25 26 ocak 2014  AÖF sınavı 25 ocak 2014 Aöf sınav soruları ve cevap anahtarı AÖF 26 ocak 2014 sınav soruları ve cevap anahtarı.AÖF ara sınav soruları 2014 Aöf sınav sonuçları. 

AÖF Açıköğretim Güz Dönemi final sınavı bugün ve yarın yapılıyor. Milyonlarca Açıköğretim öğrencisi bugün ve yarın ter dökecek. 
Değişen sistem ile iki döneme bölünen Açıköğretim'de bütünleme sınavları da kaldırıldı. AÖF öğrencileri yalnız iki sınava girerek derslerinden geçebiliyorlar. Yalnız tek dersten kalan öğrencilere tek ders sınavı hakkı tanınıyor. 
25-26 Ocak 2014 AÖF. Açıköğretim. AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 25 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 26 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. AÖF Açıköğretim final sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF Açıköğretim final sınavı sonuçları. AÖF Açıköğretim Güz dönemi final soruları cevapları cevap anahtarları 
Sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? 
Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
 
Sınav soruları ve cevap anahtarları internette nerede yayımlanmaktadır? 
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2001 yılından itibaren sınav soruları ve cevap anahtarları e-Öğrenme Portalında e-Kitap biçiminde yayımlanmaktadır. Öğrenciler, Açıköğretim e-Öğrenme Portalına http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresindeki “Oturum Aç” kısmından T.C. kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen öğretim yılında yapılan sınav sorularına ve cevap anahtarlarına ulaşabilirler.
 
AÖF Açıköğretim Ara ve Dönem Sonu Sınav Notunun Başarı Notuna Katkısı
 
Açıköğretim AÖF ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapılan programlarda (İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında İngilizce okutulan dersler ve ödevi olan dersler hariç) yapılan sınavlar sonucunda alınan notların, başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30’u, dönem sonu sınav notunun %70’tir.
 
Bir Dersin Başarı Notu = (Ara Sınav Notu X %30 ) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %70) değerle-rinin toplamı ile hesaplanır.
 
Örneğin; “Çağdaş Felsefe” dersinin ara sınavında 60, dönem sonu sınavında 80 alan bir öğrencinin başarı notu şu şekilde hesaplanmaktadır.
 
Başarı Notu = (60 X %30) + (80 X %70) => Başarı Notu = 18 + 56 => Başarı Notu = 74
 
AÖF'de Ödevi Olan Derslerde Başarı Notu Hesabı
 
Ödev uygulaması olan derslerde yapılan ara, dönem sonu sınavları ile ödev notunun ba-şarı notuna katkısı; ara sınav notunun %30’u, ödev notunun %20’si, dönem sonu sınav notunun %50’dir.
 
Örneğin; Bilgi Yönetimi programında ödevi alan “İşletim Sistemleri I” dersinin ara sına-vından 60, ödev notu 80, dönem sonu sınav notu 70 olan bir öğrencinin başarı notu şu şekilde hesaplanmaktadır.
 
Başarı Notu = (Ara Sınav Notu X %30) + (Ödev Notu X %20) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %50)
 
Başarı Notu = (60 X %30) + (80 X %20) + (70 X %50)
 
Başarı Notu = 18 + 16 + 35 => Başarı Notu = 69

25-26 Ocak 2014 AÖF sınav soru ve cevapları yayınlandı mı?
AÖF sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.
26-26 Ocak 2014 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz belli olmazken eski sınavlarla karşılaştırdığımızda tahminen iki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.
AÖF sınav sonuçları nereden öğrenebilir?
AÖF sınav sonuçlarınızı ve geçmiş notlarınızı öğrenmek için Açıköğretim Fakültesi’nin internet sitesinde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak kolaylıkla görebilirsiniz.
AÖF ÖĞRENCİ İŞLERİ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
AÖF Şifremi kaybettim ne yapmalıyım?
AÖF sınav sonuçları ve AÖF sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen bazı adaylar şifrelerini unuttukları için sisteme giriş yapamıyorlar. Bu tür durumlarda AÖF bürolarına giderek yeni şifre talep edebilirsiniz. Ancak bir işte çalışıyor ve zamanınız yoksa AÖF büroları size telefonda şifrenizi vermez.  Bunun yerine AÖF Ankara Genel Büroyu aramanız gerekecek. Aradığınızda sizi yönlendirecekler ve birkaç soru sorduktan sonra yeni şifrenizi telefon yoluyla alabileceksiniz.

  Facebook Yorumları

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • Rukiye DALGIÇ 4 yıl önce yorumlandı

   merhaba ben işletme yönetimi birinci sınıf öğrencisiyim 25-26 ocak 2014 tarihinde güz dönemi firnal sınavında 26 ocak pazar günü girmiş olduğum sınavda kitapcık türünü kodlamayı unuttum neyapmam gerekiyor teşekür ederim

  • ahmet 4 yıl önce yorumlandı

   arkadaşlar bu gün 26/01/204 aöf sınavı na giren varmı eğer varsa istattistik 1 de bir soru vardı hilesiz iki kez atılan bir zarın üste gelen sayılar toplamının 10 olma olasılığı soruyordu cevabını yazrmısınız

  Foto Galeri

  ÖZEL HABER
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV