25 Mayıs 2018 Cuma

Dikkat Online büyücüler internette

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Video İzle 30 Mart 2014

30 Mart Başbakan seçim sonrası ilk açıklama balkon konuşması başbakan 30 mart balkon konuşması seçimler açıklanırken AK Parti Genel Merkezi'nde balkondan yaptığı Başbakan'ın seçim konuşmasını sizlerle paylaşmak istedik.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim konuşması son 31 mart 2014 video izle

31 Mart 2014 Pazartesi 09:54
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Video İzle 30 Mart 2014

 30 Mart Başbakan seçim sonrası ilk açıklama balkon konuşması başbakan 30 mart balkon konuşması seçimler açıklanırken AK Parti Genel Merkezi'nde balkondan yaptığı Başbakan'ın seçim konuşmasını sizlerle paylaşmak istedik.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim konuşması son 31 mart 2014 video izle

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim sonrası her zaman olduğu gibi bu sefer de balkon konuşması yapacak halkına Teşekkürlerini sunacak diye bekliyoruz.
 
Başbakan şuan İstanbul Kısıklı’daki evinde seçimleri takip ediyor. Sonrasında Ankara’ya mı İzmir’e mi yoksa İstanbul’da ki parti merkezine mi gideceğini tam belli değil.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk halkına, yeni Türkiye'nin istiklal mücadelesine sahip çıktıklarını için teşekkür etti.
Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde balkondan yaptığı seçim konuşmasında, "81 vilayeti, 77 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını bu akşam bir kez daha muhabbetle kucaklıyor ve selamlıyorum. Ankara'dan AK Parti Genel Merkezi'nden 81 vilayetle birlikte dünyanın tüm dost, kardeş başkentlerini tüm şehirlerini yürekten selamlıyorum. Az önce binlerce kişinin toplandığı Üsküp Meydanı'na telekonferansla bağlandım. Onlara hitap ettim. Ciddi bir soğuk altında onlar sizin bu coşkunuzu paylaşıyorlardı. Öncelikle Rabbime bize böyle büyük bir zafer, anlamlı sonuç nasip ettiği için sonsuz şükranlarımı ifade ediyor, hamdü senalar ediyorum. Ya Rab ne büyüksün. Dünyanın her yerinde zaferimiz için ellerini gönüllerini dudaklarını duaya açan dost ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Filistin'de gözü seçim sonuçlarında olan Türkiye'nin zaferini kendi zaferi olarak gören kardeşlerime teşekkür ediyorum. Mısır'da demokrasi mücadelesi veren, bizim mücadelemizi çok iyi anlayan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Balkanlarda Bosna Hersek, Makedonya, Kosova'da Avrupa'nın tüm kentlerinde yürekleri bizimle atan, bizim kadar coşkuyla şu zaferi kutlayan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Suriye'de bombaların kurşunların altında açlıkla kıtlıkla başbaşa her an büyük acılar yaşayan ama Türkiye'nin; Ak Parti'nin zaferi için dua eden mazlum kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Tıpkı Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi ellerini semaya açarak Türkiye'nin istiklal mücadelesine yürekleriyle dualarıyla destek olan tüm kardeşlerimize tüm dostlarımıza aziz milletimin selam, şükran duygularını ifade ediyorum" dedi.
En büyük teşekkürü milletin hak ettiğini belirten Erdoğan, "Kardeşlerim, siz yeni Türkiye'nin istiklal mücadelesine sahip çıktınız. Sizlere teşekkür ediyorum. Siz büyük Türkiye idealine, büyük Türkiye hedeflerine sahip çıktınız, her birinize teşekkür ediyorum. Siz en başta kendi iradenize kendi geleceğinize siyasete partinize Başbakanınıza sahip çıktınız, hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bugün 30 Mart. Ne dediler, 25 Mart'tan sonra kaos dediler. Doğru. Kaosu gördük. Neydi o kaos? Bu milletin, bu devletin, bu ülkenin ulusal güvenliğine ne yazık ki müdahale ederek Dış İşleri Bakanlığı'nı dinleyecek kadar ihanet içinde olan vatan hainlerini bu ülke tanıma fırsatı buldu. Doğru. Onların kaos planı buydu. Ne diyordum, aylardır. Bunların inine gireceğiz, inine. Şimdi zaman zaman bazı basın mensupları soruyor. Bu sene de balkon konuşması yapacak mısınız? Tamam da balkon konuşmasından ne bekliyorsunuz. Bu bir. İki, muhalefet liderlerine, genel başkanlarına veya genel müdürlerine niye sormuyor sunuz. Siz de bir balkon konuşması yapacak mısınız?" dedi.

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bunların böyle bir derdi yok. Şimdi bunların artık sesi soluğu çıkmayacak. Ne diyecekler yarın. Söyliyiyim ben. "Biz kazandık" Her ne kadar yüzde 26, 27, 28 de 30 da alsak. Biz kazandık diyecek genel müdür. 13-14-15 de alsa biz kazandık diyecek. Niye? Hayatları bunların böyle geçti.Bu kardeşiniz ne dedi. "Eğer birinci parti olamazsak, ben genel başkanlığı bırakırım". Zira siyaset onur ister, siyaset bu noktada asillik ister. Makamı zenginleştirebiliyorsanız orada oturun. Eğer zenginleştiremiyorsanız bırakın gidin. Genel Müdür Bursa'da konuştu. Yüzde 40'ın altında kalırsam giderim" dedi. 26 aldı. Gitti mi, gitmedi. Yine gidemez. Aynı şekilde diğeri, 16-17 yıldır o makamda oturuyor. Gider mi? O da gidemez. Çünkü onlar makamdan hazlanıyorlar. Aziz milletimizin verdiği mesaj, çok ama çok açık. Millet bugün, sandıkta Türkiye'ye ve dünyaya bir mesaj verdi: Ne dedi. Biz buradayız. Türk milleti geçilmez dedi. Millet 'biz bu ülkenin sahipleriyiz, millet eğilmez, Türkiye yenilmez' dedi. Biz TC'yi sokakta, bu vatanı sokakta bulmadık. Bu vatan, kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda şuheda fışkıracak şu toprağı sıksan şu heda, canı cananı bütün varımı alsın".

Bu şehitlerin kanıyla yoğrulmuş bu toprakları, Pensilvanya'ya veya onun buradaki hain uzantılarına asla teslim etmeyeceklerini ifade eden Erdoğan, "Bakın yarından itibaren şu anda kaçanlar kaçtı. Yarından itibaren kaçanlar olabilir ha. Bazıları için şahsen suç duyurusunda bulundum. Bunlar kaçabilir dedim. Bundan sonra, dedim ya, inlerine gireceğiz. Evet. Hesabını bunun ödeyecekler. Bedelini ödeyecekler. Ulusal güvenliğimizi nasıl tehdit edersiniz. Suriye'de. Suriye bizimle şu an savaş halinde. Uçaklarımızı taciz ediyorlar. 74 tane kardeşimizi şehit ettiler. Şu anda bizim Süleyman Şah saygı türbesi, 10 dönüm bizim topraklarımızdır. Oraya olan her saldırı 780 bin kilometre kareye olan saldırıdır. Biz buna seyirci kalabilir miyiz. Ya bu hainler, bu görüşmeyi dinliyor ve bu görüşmeyi dinledikten sonra dünyaya servis ediyor. Bunlar haşhaşilere rahmet okutur. Haşhaşiler bunların yanında hiç. Bugün aziz milletin sandıkta verdiği çok önemli mesaj var. Milletimiz siyaset dışı yollardan Türkiye'nin istikametinin belirlenmesine bugün çok çarpıcı bir şekilde tavrını itirazını ortaya koymuştur. Sandık sonuçları kimin kazandığından çok, kimin kaybettiğini gösterir. Şu ifadelerime lütfen dikkat edin, bugün ahlak dışı siyaset kaybetmiştir. Kaset, montaj iftira ve çamur siyaseti kaybetmiştir. Esersizlik siyaseti, plansız, projesiz hedefsiz siyaset bugün kaybetmiştir. Ey Genel Müdür, ey güya genel başkan, elinizde kasetler olmasaydı bu seçim kampanyasında siz ne konuşacaktınız? Biz plan, proje konuştuk. Bunlar yalan, takıyye, iftira, fitne, fesat bunu konuştular.

Statüko bugün çok büyük bir darbe almıştır. Kirli ilişkiler, adı konulmamış ittifaklar bugün kaybetmiştir. Vesayetin her türü, vesayetçi odakların her türlüsü bugün milletten tam bir Osmanlı şamarı yemiştir. Bugün, kibir, gurur kaybetmiştir. Milleti küçümseyen, tercüihlerini hafife alan kibir bugün bir kez daha sandıkta yenilmiştir. Harflerinden kanlar, öfke, nefret damlayan o manşetleri atanlar var ya, bugün bir kez daha ağır bir yenilgi almıştır. Şimdi bir kez daha soruyorum. Ey Pensilyvanya, ey buradaki yandaşları medya, ey yandaşları sermaye_ Hani siz demokrasinin karşısına konumlandırılmıştınız. Sandıkta bugün demokrasi, irade kazandı. Ne oldu? 21. yüzyılda 2014 Türkiye'sinde halka hala, darbe beklentisi içerisinde verilen mesajlarınız ne oldu bugün? İşte bak millet burada, halk burada. Siyaset dışı müdahalelerle Türkiye'ye rota çizme sevdasında olanlar, bugün sandıkta kaybettiler, siz neredesiniz. Yalan iftira, şantaj, montaj siyaseti bugün yerle bir olmuştur. Kardeşlerim, Türkiye'nin tüm sorunlarının çözüm aracı, tartışmasız siyasettir. Tartışmasız demokrasidir. Kimin ne meselesi varsa, bunu siyasette çözme yoluna gitmelidir. Kimin ne meselesi varsa, bunu sadece ve sadece sandıkta çözme yoluna gitmelidir. Buradan muhalefet partilerine açık çağrı yapıyorum. Biz AK Parti olarak her seçim sonrasında olduğu gibi bu seçim sonrasında da tüm boyutlarıyla neticeleri analiz edeceğiz, acaba niye 46-47-48 aldın da; niye 50-60 yapamadık. Oturup bunu konuşacağız. Bunları neticeye bağladıktan sonra sizlerle beraber tekrar yolumuza bu eksikleri gidererek devam edeceğiz. Muhalefetin böyle bir derdi yok" dedi.

  Facebook Yorumları

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 5 yorum mevcut

  • muhti 4 yıl önce yorumlandı

   dünyanın lideri......

  • peri 4 yıl önce yorumlandı

   kurban olduğum başbakanım dualarımız kabül oldu

  • güleryüz ailesi 4 yıl önce yorumlandı

   allahım seni korusun şükürler olsun

  • hasanhüseyin arık 4 yıl önce yorumlandı

   rabbime şükürler olsun. her zaman haklının yanındayız seninle gurur duyuyoruz başkanım allah senden razı olsun cevabımızı sandıkta verdiğimizi düşünüyorum parelel yapının tüm oyunlarının çöktüğü andı...

  • fatıh sultan mehmet yıgıt 4 yıl önce yorumlandı

   allah senı basımızdan eksık etmesın

  Foto Galeri

  ÖZEL HABER
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV