GÜNDEM Haberleri Tümü

Pusula İnşaat Bulvar Home


İnşaat sektörü son dönemlerde oldukça gelişti. Ülkemizde artan nüfus ve gelen göç dalgası ile konut projelerinde artış gözlenmekte bu artışın sebebi ise talebin fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Gelişen dünya ekonomisinde insanların refah seviyeleri artmış bu durumda da insanlar önce dikili bir ağacı olarak evleri olsun istemektedirler. Bu konuda yatırım yapabileceğiniz konutları en iyi şekilde size sunan Pusula İnşaat ile çalışarak yatırımlarınızı doğru konut projelerinde değerlendirebilirsiniz.

 

Dünyada refah seviyesi artmış sonuç olarak insanlarda ihtiyaçlarını genişletmişlerdir. Pusula İnşaat size yatırımlarınızda destekçi olabilir. Yatırımlarınız Pusula İnşaatın vizyonu dahilinde yapan insanlar sonradan çok minnettar kalmakta bu alanda yatırım yaptıkları için bizlere teşekkür etmektedirler. Pusula İnşaat vizyon belirler iken önce sizin rahatınızı gelecekte pişman olmayacağınız bölgeleri belirleyerek yatırımlarını bu dairede yapar.

 

Bulvar home projesi ise Pusula İnşaatın vizyonunu gösteren bir başka projedir. 238.000 liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan bulvar home evleri  beş bin metre kare arazi üzerine kurulu on kat iki blok iki yüz otuz sekiz daireden oluşmaktadır.

 

Ortak kullanım alanları içerisinde hamam sauna basketbol sahası futbol sahası çocuğunuz için oyun parkı sizin için açık yüzme havuzu yine sizin için kapalı yüzme havuzu koşu yolu spor salonu oturma alanı yeşil alan kapalı otopark yedi gün yirmi dört saat güvenlikli olan bir site projesidir bulvar home. Bu proje ekibimiz içerisinde yıllarca eğitim almış tecrübelerini aldıkları eğitim ile birleştirmiş sonunda mükemmel bir donanıma sahip olan ekibimizin güzide mimarlar mühendisleri tarafından çizilmiştir. Sizin için bir siteden daha fazlası olacak olan bulvar home projesi açıkçası sizin için şehrin kalabalığından fenalığından uzakta bir yaşam alanı olacaktır.

 

Toplu taşıma araçlarına yakınlığı konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz bulvar home projesi için detaylı bilgi almak ister iseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da bizim ile iletişime geçerek konu hakkında gayet bilgi sahibi arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Adres: http://www.pusulainsaat.com.tr

Tel: +90 212 854 11 04Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz