GÜNDEM Haberleri Tümü

Türkiye'nin İlk Emlak Arama Motoru - emlakdizini.com


Emlak satın almak ya da kiralamak isteyen milyonlarca insan, en doğru adreslere yönelmek ve kendilerine en uygun emlak seçeneklerini değerlendirmek için bazı arama araçlarına ihtiyaç duyabilirler. Özellikle de ülkemiz gibi hem büyük, hem de bu sektörde çeşitliliği bol olan bir coğrafyada her ildeki, her ilçedeki satılık veya kiralık emlak seçenekleri değerlendirilmek istenebilir. İşte bu noktada ise Türkiye’nin ilk emlak arama motoru olan Emlak Dizini devreye girmektedir. Bu adres kullanılarak ister ev, ister iş yeri, ister arsa alternatifleri bulunabilir. Bununla beraber doğrudan hedefe ulaşmak için de nerede emlak arandığı, satılık mı yoksa kiralık veya günlük kiralık mı gibi noktalar da kolayca süzdürülebilmektedir. Peki sistem nasıl çalışır?

Emlak arayışında olan kişiler doğrudan emlakdizini.com adresine girerler. Bu adreste, hemen üst kısımda bulunan arama motoruna gerekli bilgiler girilir. Bu bilgilerden ilk olarak emlak tipi belirlenir. Konut, iş yeri ya da arsa olarak seçim yapılan bu alanın ardından ise satılık, kiralık ve günlük kiralık seçeneklerinin olduğu kategoriden tercih yapılır. En son ise il, ilçe ve semt seçimi ile arama motorunun kullanılması tamamlanır. Böylece her isteyen istediği şekilde emlak tipini en uygun fiyatlara bulabilir.

Ülkemizin ilk emlak arama motoru olduğu için büyük bir rağbet gören bu adres, yabancı ziyaretçiler tarafından da dikkatle kullanılmaktadır. Çünkü söz konusu site üzerinde dileyen herkes dilediği tipte bir emlak bulabilir. Öne çıkan ilanlar ana sayfada görülürken, popüler bölgeler de kendini göstermektedir. Emlak haberleri de sitenin bir diğer fonksiyonu olarak sektörü dair tüm haberlerin yayınlandığı bir alan olma özelliğini taşımaktadır. Dileyen herkes bu adresten emlak sektörüne dair aradığı her detayı bulabilir.

 Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz